Meble modułowe tapicerowane Mti Furninova sklep

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTI-Furninova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kętrzynie 11-400, ul. Zbożowa 6, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Pełna treść

Modne wnętrze w 2024 – trendy!

31 stycznia 2024

Modne wnętrze w 2024 – trendy!

Początek roku to idealny moment na zapoznanie się z nowinkami dekoratorskimi, które będą towarzyszyć nam przez kolejne miesiące. Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie urządzania domu, czy szukasz pomysłów na odświeżenie życiowej przestrzeni, koniecznie musisz poznać trendy wnętrzarskie 2024. Jakie meble, materiały tapicerskie i dodatki będą najmodniejsze w najbliższym sezonie? Jakie style i kolory będą królować we wnętrzach? Odpowiedzi na te i inne pytania zawarliśmy w tekście. Sprawdź!

Trendy 2024 – co będzie na topie?

W najbliższych miesiącach coś dla siebie znajdą zarówno entuzjaści ponadczasowego minimalizmu, jak i zwolennicy dekoracyjnego stylu art deco, w którym ogromną rolę odgrywają unikatowe meble i dodatki. Wciąż na topie będą też pomieszczenia inspirowane stylistyką quiet luxury charakteryzującą się nieprzemijającą, wysublimowaną i nieprzytłaczającą elegancją. Co jeszcze będzie modne we wnętrzach w 2024 roku? Śledząc najnowsze trendy, nie sposób przeoczyć nawiązań do natury, które nie wychodzą z mody już od kilku sezonów. Nieskomplikowane piękno przyrody wciąż zaskakuje i pozwala na kreowanie oryginalnych przestrzeni, które cechują spokój oraz harmonia.

Sofa Aria o ponadczasowych, organicznych kształtach

Jaki styl będzie dominować we wnętrzach?

Ubiegłe lata bez dwóch zdań należały do stylu skandynawskiego. Ponieważ wciąż jest bardzo chętnie wykorzystywany do aranżacji pomieszczeń, projektanci zestawili go z nowoczesnym minimalizmem. W ten oto sposób narodził się styl japandi, który szturmem podbił świat designu i przebojem wdarł się na salony. Zasada urządzenia przestrzeni inspirowanych stylistyką stanowiącą połączenie skandynawskiej estetyki z prostym japońskim wzornictwem jest bardzo prosta. By stworzyć modne wnętrze zgodne z trendami 2024 roku, wystarczy postawić na oszczędne w formie meble, stonowane dodatki i naturalne materiały.

Fotel Degano oraz praktyczny i stylowy dodatek - TV Bag

Jakie meble będą najmodniejsze w 2024?

Stoły, krzesła i kanapy wypoczynkowe odgrywają bardzo ważną rolę w naszych domach. Śledząc minimalistyczne trendy wnętrzarskie na 2024 rok, można jednak łatwo się przekonać, że nie ma potrzeby wypełniania nimi każdego wolnego miejsca. By wprowadzić do pomieszczenia atmosferę relaksu i przytulności, możesz sięgnąć po sofy lub fotel o delikatnie zaokrąglonych kształtach. Jakie jeszcze meble przewidują trendy 2024? Ponieważ na topie będzie styl art deco, do łask powrócą nieśmiertelne antyki, które pozwalają ocieplić przestrzeń i wprowadzić do niej niepowtarzalny charakter.

Oszczędnie zaprojektowane wnętrze z sofą Noir w skórze Sauvage Grey

Modne kolory i materiały tapicerskie – na co zwrócić uwagę?

W nadchodzących miesiącach wciąż mile widziane będą aranżacje z wykorzystaniem neutralnych barw. Ponadczasowe beże, biele i brązy nie stanowią jednak jedynych kolorów, których możesz użyć do stworzenia modnego wnętrza. W zależności od efektu, jaki chcesz osiągnąć, możesz sięgnąć po kobaltowy niebieski, nasycony szałwiowy lub żółto-musztardowy odcień. Jeśli chodzi o materiały tapicerskie, w Twoim mieszkaniu może pojawić się mebel obity przytulnym szenilem, miękkim welurem lub oryginalnym sztruksem. W najnowsze trendy wnętrzarskie wpisuje się też zjawiskowy welur przywodzący na myśl elegancję i luksus.

Sofa Sake w modnym kolorze sztruksowej tkaniny Manchester Orange

Czy już wiesz, jak wykreować modne wnętrze w 2024 roku?

W nadchodzącym sezonie można spodziewać się wielu ciekawych nowości, które mają dużą szansę zostać z nami na dłużej. Przeglądając najnowsze trendy na 2024 rok, nietrudno przekonać się, że najbardziej pożądane wciąż będą stonowane kolory, motywy nawiązujące do natury oraz meble o prostych formach, które z łatwością wkomponują się we wnętrza w różnym stylu. Z drugiej strony na topie będą też mocne nasycone barwy i odważne dodatki, które pomogą w ociepleniu przestrzeni i przełamaniu monotonii.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTI-Furninova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kętrzynie 11-400, ul. Zbożowa 6, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Pełna treść