Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTI-Furninova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kętrzynie 11-400, ul. Bolesława Chrobrego 3, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Pełna treść

Szukaj mebli MTI-Furninova w miejscowości:

Lista naszych sklepów:

Miejscowość

Nazwa sklepu

Adres

Numer telefonu

Adres e-mail

Bełchatów Merkury Włókniarzy 30 (44) 635 90 09 salon@meble-merkury.pl
Białystok Iguane Ciesielska 2 736 220 340 sklep@iguane.pl
Bielsko-Biała BK Meble Leszczyńska 20 602 670 643 info@bkmeble.pl
Błachów Lissy Opolska 40a (34) 353 70 18 info@lissy.pl
Bydgoszcz Sofa Spot Fordońska 156 664 005 353 bydgoszcz@sofaspot.pl
Chojnice Spar Meble Gdańska 2, Klawkowo (52) 395 12 62 salon@sparmeble.pl
Częstochowa Timotti Drogowców 21 601 842 121 timotti@interia.pl
Ełk 3d Studio Sikorskiego 12b (87) 621 49 20, 691 720 277 3dstudio@tarmot.com.pl
Gdańsk Moma Studio Grunwaldzka 211 884 808 877 gdansk@momastudio.pl
Gdynia BB Home Al. Zwycięstwa 256, lok. A1-04 (58) 739 62 12 klifgdynia@bbhome.net.pl
Giżycko Loft Wood Studio ul. Królowej Jadwigi 9a 797418340 biuro@loftwood.pl
Gliwice Sanimex Łabędzka 24 (32) 270 78 75 galeria@sanimex.pl
Gliwice Moma Studio Pszczyńska 192 790 280 220 gliwice@momastudio.pl
Gorzów Wielkopolski Loft Art Witosa 38, lokal B 664 739 353 info@loft-art.pl
Katowice Inne Meble Aleja Walentego Roździeńskiego 199 32 493 18 21 katowice@innemeble.pl
Kęty BK Meble Adama Mickiewicza 19 (33) 845 36 42, 662 714 282 info@bkmeble.pl
Kielce Szumen Jagiellońska 25 (41) 366 40 09 szumen@szumen.pl
Kołobrzeg Bokato Jedności Narodowej 84 A/B (94) 35 113 69 bokato@op.pl
Kozienice Lucy Home Radomska 51 515 463 111, 510 522 155 kontakt@lucyhome.com.pl
Kraków Inne Meble Zakopiańska 56/ lokal 53 (12) 266 10 04 krakow@innemeble.pl
Kraków Kare Pasternik 114d (12) 38 48 883 salon@kare24.pl
Kraków Moma Studio Zabłocie 21 (12) 307 01 12, 530 727 746 krakow@momastudio.pl
Leszno Art House Obrońców Lwowa 14 (65) 520 88 00, 603 997 097 swiatkuchni.holdex@gmail.com
Lublin Inne Meble Anny Walentynowicz 26 81 745 96 30 info@innemeble.pl
Lublin Olaf Łęczyńska 43 (81) 747 47 80, 509 413 047, 509 413 045 info@olaf-meble.com.pl
Łódź Produkt Design Brzezińska 25A (42) 235 33 35 kontakt@produktdesign.pl
Łódź Sofa King Piotrkowska 190 515 125 730 biuro@sofa-king.pl
Olsztyn Remo Piłsudskiego 64 (89) 534 50 43, 884 867 484 kontakt@mebleremo.pl
Olsztyn Meblolux ul. Pstrowskiego 26 500 111 967 biuro.olsztyn@meblolux.com
Opole Meble Rybaccy Budowlanych 12 (77) 442 81 21 biuro@meblerybaccy.pl
Ostrów Wielkopolski Firma Meblowa Krawczyk Sądowa 7 (62) 735 13 97, 508 008 582 krawczyk@2com.pl
Poznań Mebest Obornicka 245 (61) 825 05 77, 508 145 523 meble@mebest.pl
Radom Meblosfera Warszawska 196 (48) 365 33 00 radom@meblo-sfera.pl
Rybnik Alexander Żorska 192 (32) 432 65 00
Rzeszów Wera Krakowska 218 512 366 599 biuro@wera-meble.pl
Rzeszów Meblex Al. T. Rejtana 49a (17) 857 93 96, 519 068 250 galeria@meblex.rzeszow.pl
Szczecin Torino Meble Aleja Bohaterów Warszawy 40 512 724 547 sklep@torinomeble.pl
Szczecin Domostudio ul. Mieszka I 81 500 450 316 sklep@domostudio.pl
Tarnobrzeg Art Plus Eugeniusza Kwiatkowskiego 12 (15) 823 48 62 apsalon@artplus.com.pl
Tarnów U Jelenia Przemysłowa 4 533 316 714 sklep@mebleujelenia.pl
Toruń Sofa Spot Generała Dąbrowskiego 6 694 090 075 e-sklep@sofaspot.pl
Warszawa Inne Meble Puławska 326 (22) 855 40 97 warszawa@innemeble.pl
Warszawa Mościccy Malborska 41 (22) 331 17 66 targowek@mosciccy.pl
Warszawa Dobra 11 - Galeria Wnętrze Dobra 11 601 264 221 sklep@galeriadobra11.pl
Warszawa Sweet Living Kazachska 3 lok. 154 (22) 498 54 56 info@sweetliving.pl
Warszawa Moma Studio Ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45 lok U1/3 (22) 243 76 71, 664 890 337 warszawa@momastudio.pl
Warszawa BB Home Burakowska 5/7 (22) 838 53 81, 604 080 795 info@bbhome.net.pl
Warszawa BB Home ul. Malborska 41 694 167 977 domoteka@bbhome.net.pl
Warszawa Decolor Wiertnicza 105 (22) 648 28 31 salon.wiertnicza@decolor.pl
Warszawa Design Concept Al. Krakowska 6a Janki k. Warszawy 790 508 007 warszawa@designconcept.pl
Wieliczka 4 Style Nowy Świat 27 (12) 289 02 02 wieliczka@4style.pl
Wrocław Moma Studio Wrocławska 7, Bielany Wrocławskie (71) 346 18 85 wroclaw@momastudio.pl
Wyszków M-3 ul. Białostocka 8a (29) 742 30 84 m3jackiewicz@op.pl
Zielona Góra Arpio Sienkiewicza 9 (68) 326 22 55, 508 213 705 biuro@arpio.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MTI-Furninova Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kętrzynie 11-400, ul. Bolesława Chrobrego 3, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Pełna treść