Pełna treść

Inżynier jakości

MTI-Furninova POLSKA jest polsko-szwedzką spółką produkującą wysokiej jakości meble tapicerowane. Projektując nasze meble pamiętamy, że muszą łączyć w sobie wygodę, niebanalny wygląd i bezpieczeństwo użytkowania. Od ponad 20 lat nasze produkty trafiają do szerokiego grona odbiorców na całym świecie.

W tym czasie zdobyły uznanie ze względu na komfort, niepowtarzalne wzornictwo opracowane przez znanych projektantów oraz starannie dobieraną kolekcję tkanin.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w zarządzaniu jakością w firmach produkcyjnych.
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość narzędzi i norm jakościowych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność zarządzania projektami.
  • Doświadczenie na stanowisku managerskim.
  • Wysoki poziom kompetencji przywódczych.
  • Umiejętność współpracy między działami oraz pracy zespołowej.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

·       Budowanie i zarządzanie działem jakości.

·       Stawianie i egzekwowanie realizacji celów jakościowych w firmie.

·       Zapewnienie jakości produkowanych wyrobów zgodnie z przyjętymi standardami.

·       Realizowanie wszystkich aspektów systemu zarządzania jakością (implementacja, utrzymanie i rozwój)

·       Inicjowanie i koordynowanie działań na rzecz poprawy jakości.

·       Bezpośrednia współpraca z pracownikami produkcji oraz magazynów w zakresie dotyczącym jakości.

·       Przeprowadzanie cyklicznych audytów wewnętrznych w poszczególnych obszarach produkcyjnych,

a także współpraca z dostawcami i zapewnienie przestrzegania regulacji i standardów jakościowych

– audyty zewnętrzne.

·       Budowanie długofalowych relacji z dostawcami oraz klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

·       Udział w projektach dotyczących poprawy jakości wytwarzanych produktów, wdrażania nowych

produktów, redukcji kosztów, optymalizacji procesów produkcyjnych.

·       Analiza wskaźników jakościowych i raportowanie.

Oferujemy:

·       Możliwość kreowania polityki jakościowej firmy, a także współtworzenia strategii przedsiębiorstwa.

·       Możliwość rozwijania swoich kompetencji poprzez regularne szkolenia prowadzone przez profesjonalne

firmy zewnętrzne.

·       Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia dzięki współpracy z odbiorcami produktów premium.

·       Atrakcyjne wynagrodzenie.

·       Bonusy: grupowe ubezpieczenie na życie, pakiety medyczne, zabiegi fizjoterapeutyczne, karnety na

siłownię, dofinansowanie do przyborów szkolnych dla dzieci, wyjazdy i imprezy integracyjne itp.

Oferty prosimy kierować osobiście do biura ochrony znajdującego się w Kętrzynie przy ul. Jagiełły 2 lub za pośrednictwem wiadomości na adres hr@mti-furninova.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

”Udzielam zgody Administratorowi Danych – MTI Furninova Polska Sp. z o.o., Bolesława Chrobrego 3, 11-400 Kętrzyn, na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie”.

Pełna treść