Meble modułowe tapicerowane Mti Furninova sklep

Pełna treść

Główny księgowy

MTI-Furninova POLSKA jest polsko-szwedzką spółką produkującą wysokiej jakości meble tapicerowane. Projektując nasze meble pamiętamy, że muszą łączyć w sobie wygodę, niebanalny wygląd i bezpieczeństwo użytkowania. Od ponad 25 lat nasze produkty trafiają do szerokiego grona odbiorców na całym świecie. W tym czasie zdobyły uznanie ze względu na komfort, niepowtarzalne wzornictwo opracowane przez znanych projektantów oraz starannie dobieraną kolekcję tkanin.

Miejsce pracy – Kętrzyn

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi, koordynowanie zadań i procesów w obszarze rachunkowości Spółki.
  • Dokonywanie rozliczeń finansowych, podatkowych: sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych, raportu konsolidacyjnego, rozliczeń CIT.
  • Wypełnianie obowiązków wynikających z prowadzenia działalności w Specjalnej Strefie Ekonomicznej.
  • Współpraca z organami podatkowymi, audytorami oraz instytucjami finansowymi.
  • Współpraca z Zarządem, bieżące raportowanie.
  • Współudział we wdrażaniu i przestrzeganiu polityki cen transferowych oraz sporządzaniu dokumentacji cen transferowych.
  • Ścisła współpraca w języku angielskim z podmiotami w ramach Grupy.
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur wewnętrznych.
  • Zarządzaniem ryzykiem walutowym – transakcje terminowe wymiana walut.
  • Zarządzanie podległym zespołem.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Absolwent studiów magisterskich na kierunku prawa podatkowego/ ekonomii/ finansów/ rachunkowości/ księgowości lub równorzędny.
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w księgowości w średniej lub dużej firmie – preferowany profil produkcyjny, firma podlegająca badaniu bilansu.
  • Znajomość ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Mile widziane znajomość programu księgowego Enova365.

Oferujemy:

  • Możliwość kreowania polityki jakościowej firmy, a także współtworzenia strategii przedsiębiorstwa.
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji poprzez regularne szkolenia prowadzone przez profesjonalne firmy zewnętrzne.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia dzięki współpracy z odbiorcami produktów premium.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bonusy: grupowe ubezpieczenie na życie, pakiety medyczne, zabiegi fizjoterapeutyczne, karnety na siłownię, dofinansowanie do przyborów szkolnych dla dzieci, wyjazdy i imprezy integracyjne itp.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ”Udzielam zgody Administratorowi Danych – MTI Furninova Polska Sp. z o.o., ul. Zbożowa 6, 11-400 Kętrzyn, na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Pełna treść