Przedstawiciel handlowy B2B

MTI-Furninova POLSKA poszukuje osoby z doświadczeniem w przedstawicielstwie branży meblarskiej lub pokrewnej (wyposażenie wnętrz), która chce w naszej firmie wykorzystać posiadaną wiedzę i współpracować tworząc nową jakość obsługi. Cenimy ludzi zaangażowanych, którzy są gotowi na wyzwania, chcą się rozwijać i wspólnie z nami tworzyć naszą markę.

Miejsce pracy: Kętrzyn

Zadania:
aktywne pozyskiwanie nowych klientów w obszarze B2B oraz obsługa obecnych;
stały kontakt z klientem i identyfikacja bieżących potrzeb;
obsługa klientów obcojęzycznych (wymagany angielski; rosyjski będzie atutem)
posprzedażowa obsługa klientów;
działania z zakresu marketingu;
analiza rynku konkurencji;
raportowanie wyników pracy.

Wymagania:
doświadczenie w branży meblarskiej lub innej z kategorii wyposażenia wnętrz;
otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
samodzielność, dokładność, umiejętność planowania i szybkiego uczenia się;
wysoka kultura osobista;
komunikatywna znajomość języka angielskiego, minimum poziom B2;
gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju;
czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
Stabilną perspektywę zatrudnienia w organizacji o dużym potencjale rozwojowym.
Podstawę wynagrodzenia na poziomie 6 300 zł brutto i system prowizyjny.
Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon, laptop, tablet).
Dofinansowany pakiet medyczny; szeroki pakiet socjalny.
Rozwój zawodowy i dużą swobodę w działaniu.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Oferty proszę kierować na adres: hr@mti-furninova.pl lub osobiście do działu personalnego firmy do dnia 08.11.2018 r.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.