Pełna treść

Samodzielny/a księgowy/a

Oferta pracy na stanowisko:

MTI-Furninova POLSKA jest polsko-szwedzką spółką produkującą wysokiej jakości meble tapicerowane. Do naszego zespołu finansowego poszukujemy osoby z doświadczeniem w prowadzeniu księgowości o dużym stopniu samodzielności, otwartej na rozwój zawodowy i ciekawej nowych wyzwań.

Zadania:

  • samodzielne dekretowanie i księgowanie dokumentów, wsparcie procesu zamknięcia miesiąca, analiza i uzgadnianie sald kont,
  • weryfikacja prawidłowości dokumentowania transakcji dostaw i nabyć,  w szczególności: WDT, WNT, eksport, import,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych, raportów, sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi zasadami rachunkowości,
  • pomoc przy przeprowadzanych kontrolach podatkowych i audytach.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz w przygotowaniu danych do sprawozdań finansowych,
  • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego, mile widziana    znajomość programu Enova365,
  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, odpowiedzialność i terminowość.

Oferujemy:

  • Stabilną perspektywę zatrudnienia w organizacji o dużym potencjale rozwojowym.
  • Umowę o pracę na pełen etat z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dofinansowany pakiet medyczny.
  • Szeroki pakiet socjalny.
  • Work-life balance.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres:

hr@mti-furninova.pl  lub osobiście do działu personalnego firmy przy ulicy Bolesława Chrobrego 3 w Kętrzynie do 19 czerwca 2019 r.

 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pełna treść