MTI-Furninova Polska

MTI-Furninova

MTI-Furninova POLSKA jest polsko-szwedzką spółką produkującą wysokiej jakości meble tapicerowane. Projektując nasze meble pamiętamy, że muszą łączyć w sobie wygodę, niebanalny wygląd i bezpieczeństwo użytkowania. Każdy produkt, który wprowadzamy do oferty najpierw testujemy sami, bez kompromisów odrzucając te, które nie spełniają naszych wymagań. Od 20 lat nasze produkty trafiają do szerokiego grona odbiorców na całym świecie. W tym czasie zdobyły uznanie ze względu na komfort, niepowtarzalne wzornictwo opracowane przez znanych projektantów oraz starannie dobieraną kolekcję tkanin.

MTI-Furninova Polska
MTI-Furninova

Dlaczego MTI-Furninova?

Nieodłącznym walorem naszych produktów jest wysoka jakość skór, nowoczesnych tkanin i drewna. Atrakcyjne wzornictwo mebli łączymy z funkcjonalnością i niezawodnością w użytkowaniu. Połączenie walorów estetycznych i użytkowych z wysoką jakością pozwala na wyjątkowe aranżacje wnętrz. Pielęgnujemy naszą pasję tworzenia eleganckich i jednocześnie ergonomicznych mebli, dbamy o wysoką jakość wyrobów.

Konstrukcyjny zen

Jakość, wygląd i ergonomia naszych produktów w dużej mierze zależą od filozofii, która nam przyświeca. Rzetelność i solidność to nie pusty slogan, to wizytówka każdego z nas. Ale mamy też silne alter ego. Nasze drugie ja to młodzieńcza ciekawość, niepokorność i nonkonformizm. To dzięki temu możemy ciągle zaskakiwać, rozwijać się i być o krok do przodu. Znaczenie ma jednak dla nas nie tylko efekt wizualny, ale i wnętrze, na które składa się zarówno konstrukcja – oparta o wykorzystanie elementów nie tylko z klasycznej sklejki, ale i z drewna – jak i wypełnienie, do którego w rozmaitych proporcjach używamy tak wysokoelastycznej pianki, jak włókniny, czy naturalnego, przyjemnego pierza.

„Moimi projektami pragnę uczynić zwyczajne życie nieco bardziej wygodnym, nieco bardziej przyjemnym i pomysłowym. Każdy mały szczegół w każdym poszczególnym projekcie musi spełniać moją misję, aby nieść ludziom samo dobro.”

Niels Gammelgaard

Sofa jest centralnym miejscem w każdym domu. To tutaj jemy, czytamy, oglądamy telewizje, słuchamy muzyki, odpoczywamy, rozmawiamy, kochamy się, śmiejemy, płaczemy, bawimy z naszymi dziećmi… Trzysta lat temu sofy istniały tylko w salonach wyższych sfer. Dzisiaj kanapy nie są domeną majętnych i beztroskich ludzi. Są dostępne dla wszystkich – elastyczne, wielofunkcyjne, przyjazne i zawsze gotowe na nowe wyzwania. Pomyśl – czy jest coś, czego nie mógłbyś zrobić na kanapie?